Dny vzdělávací činnosti 2024

Vydáno: 1 minuta čtení

Learning outcomes

Konference je určena všem členům akademické obce a zájemcům z řad odborné veřejnosti. Jejím cílem je nabídnout prostor pro sdílení zkušeností s výukou a dalšími oblastmi vzdělávací činnosti vysokých škol.

5. ročník konference Dny vzdělávací činnosti vysokých škol pořádá MŠMT ve dnech 5. a 6. září 2024 v prostorách Fakulty architektury Českého vysokého učení technického v Praze  (Thákurova 9, Praha 6).

Tematické zaměření letošního ročníku konference na problematiku tzv. Learning outcomes poskytne účastníkům konference mnoho perspektiv na tuto zásadní složku vysokého školství. Diskutována budou mj. témata skladby studijních programů a studijní zátěže, profilů absolventa či vliv fenoménu umělé inteligence na výuku na vysokých školách i zakončování studia

Program na webových stránkách MŠMT