Výsledky druhé sady otázek dotazníkového šetření odboru školství Krajského úřadu Pardubického kraje "Manažerské vedení příspěvkové organizace - zařízení školního stravování"

Vydáno: 17 minut čtení

Navazujeme na předchozí čísla Speciálu pro školní jídelny, kde jsme vám nabídli informace týkající se dotazníkového šetření odboru školství Krajského úřadu Pardubického kraje - úvodník, kompilaci dotazníkového šetření a první skupinu otázek.

Ing. Bc.
Vladimír
Štefančík
MBA
odbor školství Krajského úřadu Pardubického kraje
V tomto čísle vám nabízíme výsledky druhé skupiny otázek pojednávajících o náležitostech týkajících se finančního nastavení1) pracovní pozice ředitel/ředitelka samostatného zařízení školního stravování zřizovatelem a požadavků zřizovatele na další vzdělávání jmenovaných2) manažerů a manažerek.
Jednalo se o následující okruh otázek:
-
Uveďte, prosím, do jaké platové třídy a platového stupně zařadil zřizovatel vaší školské příspěvkové organizace vámi zastávanou manažerskou funkci.
-
Požaduje po vás zřizovatel prohlubování vzdělání či odborných znalostí formou studia, odborných kurzů či akreditovaných seminářů v některé z následujících oblastí?
-
Absolvoval/la jste v rámci své manažerské pozici prohlubování vzdělávání či odborných znalostí formou studia, odborných kurzů či akreditovaných seminářů v některé z následujících oblastí?
Rozbor druhé sady otázek
Otázka č. 1
Pro odpovědi respondentů byla k dispozici tabulka kde sloupce tvořily platovou třídu 1 až 16 a řádky platový stupeň 1 až 12. Zvolenou odpověď respondenta stanovil průsečík sloupce a řádku.
 I--------------------------------------------------------------------------------------------------I I Uveďte, prosím, do jaké platové třídy a platového stupně zařadil zřizovatel vaší školské         I I příspěvkové organizace vámi zastávanou manažerskou funkci.                                       I I--------------------------------------------------------------------------------------------------I I Prosím vyberte jednu odpověď                                                                     I I---------I----------------------------------------------------------------------------------------I I Platový I Platová