Džas dureder - nejen intenzivní pomoc s učením, ale i volnočasové, etnoemancipační a interkulturní aktivity jako cesta k motivaci "jít dál"

Vydáno: 6 minut čtení

V Nové škole se od konce devadesátých let minulého století věnujeme mimo jiné podpoře vzdělávání sociálně znevýhodněných romských dětí. V rámci našich projektů sbíráme zkušenosti a příklady dobré praxe toho, co funguje, a snažíme se naše poznatky dostávat dále do vzdělávacího systému.

Džas dureder – nejen intenzivní pomoc s učením, ale i volnočasové, etnoemancipační a interkulturní aktivity jako cesta k motivaci „jít dál“
Barbora
Šebová
koordinátorka