Endlessly.cz - další podpora nejen pro adolescenty

Vydáno: 7 minut čtení

Psychická nepohoda žáků a studentů je téma, kterému se aktuálně věnuje řada odborníků v praxi i výzkumu. Mnoho výzkumů dokládá, jakým způsobem se zhoršuje duševní zdraví adolescentů. Anna a Veronika se rozhodly, že s tím zkusí něco udělat. Založily Endlessly. Jak tato organizace zapadá to systému podpory o adolescenty? Jaké služby nabízí a co má navíc? Všemi těmito a dalšími otázkami nás v rozhovoru provede umělá inteligence, která dotazy pro zakladatelky Endlessly, s. r. o., navrhla.

Endlessly.cz – další podpora nejen pro adolescenty
Řízení školy
Jak vznikla myšlenka založení organizace?
Veronika:
K založení Endlessly nás vedlo vlastně několik faktorů. Prvním z nich je právě zaměření na adolescenty. To je klientela, se kterou dlouhodobě pracujeme a která si zaslouží speciální péči. Napadlo nás tedy rozvíjet právě tuto oblast, nabízet projekty pro tuto cílovou skupinu a přispět tím k rozšíření služeb.